Na Pubquiz zve Marek Fišer

Znáte jména nových brněnských tramvají? Víte, kolik manželek měl Karel IV.? Dokázali byste vyjmenovat památky UNESCO na Moravě? Jste soutěživí a máte rádi posezení s přáteli u piva, vína či něčeho dobrého na zub? Pak přijďte v Brně na pubquiz!

Během asi tříhodinové týmové vědomostní soutěže se místo obvyklého tlachání o práci či politice budete někdy i pod vedením vtipného moderátora věnovat řešení zábavných i zapeklitých otázek. A nakonec odejdete z hospody chytřejší, než jste do ní došli. Navíc pokud se vám podaří vyhrát, můžete získat polovinu útraty na účet podniku, případně si odnesete nějakou cenu. Tematické okruhy otázek neznají mezí. Můžete narazit na vše. Od sportu přes historii a vědu, až po seriálové postavičky, logické hádanky či hymny asijských národů. Nemusíte se přitom bát, že byste se na kvízu ztrapnili. Jde o to snažit se otázky řešit společně s vašimi kamarády (v týmu může být až osm hráčů). Kvízy se v Brně pořádají od roku 2010, kdy je z Nizozemska přivezl kamarád Pieter. Jejich mekkou se pak u nás stala prádelna Clubwash na Staré ulici, kde se hrají třeba i dvacetkrát za měsíc. Vedle nejoblíbenějšího kvízu v češtině si tady můžete zahrát i v angličtině či ruštině. Bývá tu však velmi často vyprodáno a rezervaci stolů je mnohdy potřeba dělat dlouho předem.

Pokud byste si chtěli kvíz v Brně vyzkoušet, můžete zajít například k Daanovi na Staňkově, k Dřevákovi na Dřevařské, do Immigranta na Veveří nebo k Palečkovi na Kolišti. Populární jsou také firemní teambuildingy, které si můžete objednat na míru.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307