Na výstavu zve Šárka Motyčková

Pochmurné počasí si o umění vyloženě žádá, a tak se není čemu divit, že bude říjen ve znamení výtvarnických akcí. Kam se za jedním z nejkrásnějších řemesel můžete podívat?

Na výstavu zve Šárka Motyčková

K modernímu umění rozhodně patří hravý výtvarnický styl – komiks. Tisíce lidí po světě tomuto stylu propadlo a do komiksových bublin se jednoduše zamilovalo. Proto si komiks vysloužil i samostatné festivaly na jeho oslavu.

V Brně se už třetím rokem koná festival KOMA zaměřený právě na komiks. Letos vypukne 5. října a skončí až v neděli 8. října. Nebude ale jen o umění. Na Malé Americe, kde se koná, se můžete krom spousty přednášek, výstav a workshopů těšit také na dobré jídlo a pití nebo hudební koncerty. Mimo jiné budete mít přes víkend možnost nakouknout pod ruce komiksovým kreslířům a mladým výtvarníkům, kteří před vašimi zraky vykouzlí na velkých formátech obrazy s komiksovým tématem. Této akce se každoročně účastní také náš výtvarný spolek Hearts of Creation, takže můžu potvrdit, že o zábavu bude postaráno.

Pokud se chcete před návštěvou festivalu přesvědčit o jeho kvalitách, zajděte se podívat do kavárny MYMIKA, 4. října v 18 hodit se zde bude konat vernisáž Michaely Roudnické.

A pokud jste spíše fanouškem fotografie, rozhodně doporučuji výstavu prolínaných fotografií Míši Navrátilové, která začíná 3.10. a bude přes celý říjen k vidění ve studentské kavárně Kulturárium na Ústavu hudební vědy MU.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307