Nebezpečné známosti v letohrádku Mitrovských

Připravte si vějíře, falešné pihy a šaty ve tvaru dortu, které jistě čekají ve skříni na svou příležitost, neboť přichází další pop-up Kina Art! Tentokrát to rozjede ve stylu rokoka, a to se vším všudy. V pátek 13. 7. nasaďte paruku a přeneste se s Kinem Art do doby požitkářství a rozkoše.

Jste dobře vychovaní? Ne? Skvělé! Právě pro vás promítá Kino Art další z pop-upů, film Stephena Frearse Nebezpečné známosti. Pětice John Malkovich, Uma Thurman, Glenn Close, Michelle Pfeiffer a (konstantně) mladý Keanu Reeves v rokokové jízdě vašich snů!

Máte rádi rokoko, že? Kdo by neměl. Krajky, libertini, ovečky, moře kudrlinek a falešná morálka kam až dohlédnete. A kde jinde si v Brně užít rokoko než v Letohrádku Mitrovských. Ano, v tom šlehačkovém ufu, co přistálo mezi paneláky, a vy se nad jeho existencí podivujete vždy při jízdě šalinou mezi Mendlákem a výstavištěm. Takže pokud máte v oblibě nejen rokoko a dobré filmy, ale také rádi objevujete nové prostory, pak je další z pop-upů přesně pro vás.

A jelikož Kino Art doufá, že léto bude i nadále vlídné, tak zahájí pop-up už v 17.30 piknikem před letohrádkem. Společenské hry, petang, přednáška o erotice v 18. století a vůbec vše, co lze provozovat na veřejnosti. Vstupenky můžete zakoupit on-line, na pokladně Kina Art, nebo v infocentru TO JE BRNO za 150 Kč. Tak si držte paruky!

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307