Nechte se (s)vést prvním gastroprůvodcem Brnem!

Zůstáváte přes prázdniny v Brně a chcete se cítit jako na dovolené? Pořiďte si prvního průvodce brněnskou gastronomií – časopis FOOD DRINK BRNO – a podnikněte „tour de nejlepší restaurace jihomoravské metropole“!

Určitě jste se v minulosti dostali do situace, kdy se vás hladoví turisté ptali na váš osobní tip na dobrou restauraci a vy jste si nemohli honem vybavit, kam je s čistým svědomím poslat. Brněnská gastronomie v posledních letech vzkvétá a tak teď nejspíš naopak nebudete vědět, kam je poslat dřív. Pomoct by oběma stranám měla publikace FOOD DRINK BRNO, která vyšla letos v červnu. Obsahuje naprosto aktuální tipy na nejlepší restaurace a podniky v Brně, mapu s jejich označením, nejrůznější novinky a trendy. Nechybí ani tipy brněnských osobností na jejich oblíbená místa, zajímavá témata nebo rozhovor provozovatelů úspěšných restaurací – Simony Elsnerové a Janka Martinkoviče. Pro turisty zpoza hranic jsou také všechny texty přeložené do angličtiny.

Pokud trávíte dovolenou v Brně, naordinujte si gastroprázdniny! A pokud jste v pracovním procesu, vyběhněte si v polední pauze jinam než každý den. Tak jako tak se zkuste při výběru podniků řídit průvodcem FOOD DRINK BRNO a nešlápnete vedle. Průvodce získáte např. v Turistickém a informačním centru města Brna na Radnické ulici.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307