Nechte se unést virtuální realitou

V moderním CITY modulu na náměstí Svobody ani letos nebude chybět virtuální realita. V nově vytvořené hře se ocitnete uprostřed zasněženého náměstí Svobody a budete si moci vyzkoušet několik miniher.

Nechte se unést virtuální realitou

Je jen na vás, zda se rozhodnete zachránit koťátko uvízlé na morovém sloupu nebo se projedete na horské dráze. Pokud ale trpíte strachem z výšek, můžete třeba bránit vánoční strom před zlými sněhuláky nebo hledat stopy ukryté ve sněhu. Zde žádné závratě nehrozí. Chybí vám na náměstí Svobody vláček? Můžete se jím projet alespoň virtuálně. A to ještě zdaleka není vše.

Jakmile si nasadíte brýle a vezmete do ruky ovladače, zapomenete, že „Svoboďák“ možná ve skutečnosti není tak zasněžený a liduprázdný. Bude vás zajímat pouze to, jak dostat roztomilé koťátko zpátky do bezpečí. Virtuální realita vás vtáhne a nepustí. Ovládání hry je velmi jednoduché a intuitivní, zvládnou ho tak dospělí, ale i děti. Přesto ale bude přístup dětem povolen až od šesti let. Do virtuální reality se můžete ponořit každý den, vstupenky zakoupíte ve vánočním infocentru v dalším ze CITY modulů u orloje na náměstí Svobody.

Hru pro virtuální realitu vytvořilo studio VRena, které provozuje v Brně také vlastní arénu, kde si můžete vyzkoušet i několik dalších her z jejich dílny.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307