Nejlepší světoví jezdci opět v Brně

Pokud je Brno něčím známé po celém světě, je to vedle historických fenoménů Leoše Janáčka a vily Tugendhat i blížící se a stále živá Velká cena České Republiky na Masarykově okruhu. První srpnový víkend to přijedou vedle jezdců potvrdit i zástupy fanoušků nejprestižnějšího motocyklového závodního seriálu MotoGP.

53. ročník představuje úctyhodnou tradici a některým Brňanům už to možná ani nepřijde, ale v Česku nenajdete větší sportovní podnik. Jistě za tím není jen pověstná moravská pohostinnost, dobrá dostupnost a kupní síla zahraničních návštěvníků. Svou roli v této popularitě sehrává i jedinečná trať, která klade na jezdce zvláštní nároky a zároveň divákům skýtá příjemné výhody. Její nadstandardní délka nabízí více atraktivních úhlů pohledu, částečně vede lesem a jako jediná v seriálu zahrnuje převýšení, což může nečekaně zamíchat pořadím.

Vedle našich držáků Karla Abrahama a Jakuba Kornfeila, který se epickým přeskokem při závodě v Le Mans vyhnul ošklivé havárii, můžeme letos držet palce i Filipovi Salačovi. Ten poprvé nastoupí v Red Bull MotoGP Rookies Cupu pro mladé talenty. Největší tahák bude jistě divoký souboj Lorenza a Pedrosy a ani Valentino Rossi, kterému jeho Brňané tak rozumí, určitě nezklame. Nestyďte se užít si v Brně světový víkend od 3. do 5. 8. – děti do 6 let mají vstup zdarma a zážitek z neopakovatelné atmosféry tohoto závodu si budou jistě pamatovat po celý život!

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307