Nejslavnější bubenický soubor světa YAMATO s novým programem – ve čtyřech městech ČR

17. 11. 2014
Janáčkovo divadlo, Brno, 20 hodin

Japonský soubor YAMATO – pověstný a celosvětově vyhlášený bubenický ansámbl se vrací zpět do České republiky, aby oslavil 20 let své existence. I u nás velice oblíbená parta už po řadu let beznadějně vyprodává sály a po skvělých show z let minulých se opět můžete těšit na nezapomenutelný zážitek.

Nejslavnější bubenický soubor světa YAMATO s novým programem – ve čtyřech městech ČR

Jejich strhující představení vždy byla naprosto jedinečným zážitkem, bubeníci si svou propracovanou audiovizuální kompozicí podmaní publikum, navíc vtipně komunikují s diváky, kteří se tak stávají součástí vzrušující YAMATO hry.

Na podzim 2014 se YAMATO – The Drummers of Japan – vydávají na speciální výroční turné i po ČR s novou, dechberoucí show „Raion – Howl of Lion“, která zahrnuje to nejlepší z nejpamátnějších vystoupení souboru.
Skutečně divadelní zážitek doprovázený baletním půvabem a až nakažlivým humorem na vás čeká v těchto městech: 1. 11. Zlín (Kongresové centrum), 3. 11. Praha (Kongresové centrum), 5. 11. Ostrava (ČEZ Aréna), 7. 11. Brno (Janáčkovo divadlo). Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro a TicketArt.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307