„Netoliko, že je tma, ale nevidím…“

Tradiční mezinárodní setkání dětí a mládeže se zrakovým postižením přivítá Brno už po osmadvacáté. Tmavomodrý festival se koná koncem dubna a kromě hudby nabídne i výstavy, besedy či zážitkové akce.

Název festivalu je inspirován songem Tmavomodrý svět z dílny slavné trojice Ježek, Voskovec a Werich. Festival patří mládeži a dětem, které se nechávají místo zraku vést hudbou, ale je také jedinečnou příležitostí, aby do jejich světa mohli nahlédnout i lidé bez tohoto handicapu. Program se odehraje kromě Divadla na Orlí a Sálu Břetislava Bakaly i na Moravském náměstí, které bude 27. dubna patřit zážitkovému Tmavomodrému dni. Na následující dva dny jsou připraveny především koncerty, ale třeba i představení školy vodicích psů.

Po celou dobu festivalu se zájemci mohou zdarma bavit šifrovací hrou Tmavomodré dobrodružství, kterou připravila společnost Cryptomania ve spolupráci s TICem. Týmy potřebují jen chytrý telefon s připojením na internet, papír, tužku a hrací kartu, kterou dostanou na startu v infocentru na Radnické 8. Další informace najdete na webu hra.tmavomodry.cz.

V dubnu můžete také navštívit výstavu klientů chráněné dílny HapAtelier v Knihovně Jiřího Mahena. Kompletní program najdete na webu tmavomodry.cz.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307