(ni)KAM v BRNĚ

1. – 30. 4. 2020

Brněnskou kulturu ani koronavirus nezastavil!
Takhle jsme tu žili na jaře 2020.

Kam si v Brně zajdete v těchto dnech? Nikam. Brněnská kultura však žije a stejně tak váš oblíbený časopis KAM! Buďme spolu teď i v dalších týdnech a měsících.

(ni)KAM v BRNĚ

Časopis KAM v Brně bude vycházet tak, jak jste zvyklí, vždy na začátku měsíce. S ohledem na specifickou situaci způsobenou výskytem koronaviru bude mít však upravený obsah a distribuční síť. Seznam míst, na kterých najdete časopisy KAM, je níže. Můžete si jej také objednat za zvýhodněnou cenu 19Kč přímo do schránky! A kde? Zde!

Máte-li nějaký tip, kam s KAMem, například jej chcete umístit k sobě do provozovny nebo nabízet při rozvážce jídla, čekáme na vaše návrhy na adrese info info@pocketmedia.cz, kde domluvíte podrobnosti.

 

Jak získat dubnový KAM v Brně?

Výtisk dubnového KAMu si můžete za zvýhodněnou cenu 19Kč objednat přímo do schránky zde. Nebo je možné osobně si jej vyzvednout také na místech, jejichž seznam najdete níže.

BRNO – MĚSTO

OBCHODNÍ SÍŤ BRNĚNKA

  • Brno – Brno-střed  Cihlářská 24, Čápkova 17, nám. Míru 8, Cejl 37 a Hvězdova 6, Brno-sever nám. SNP 32, Merhautova 51 a Klímova 18,  Chrlice Pěkná 51, Kohoutovice Libušina třída 23, Komín Řezáčova 5, Královo Pole Purkyňova 35d a Slovinská 1, Líšeň nám. Karla IV. 9,  Soběšice Zeiberlicova 46,  Žabovřesky Šmejkalova 50 a Ryšánkova 10, Žebětín Křivánkovo náměstí 33a, Židenice Mošnova 20
  • Brno-venkov – Rosice Kaštanová 1223, Střelice Kozí 1

GASTRONOMIE

 

DALŠÍ DISTRIBUČNÍ MÍSTA

 

(ni)KAM v Brně

TIC BRNO také spouští nadstavbový on-line projekt (ni)KAM v Brně. Na webu www.nikamvbrne.cz a na FB profilu TIC BRNO vám přinášíme pravidelnou dávku kultury, abyste se doma nenudili a mohli se připravovat a těšit na to, až zase vyrazíte do divadel, na koncerty a tak. Obsahem jsou a budou zajímavé texty, videa, streamy z brněnské kulturní scény, zkrátka různorodý multimediální mix, který pro vás připravujeme ve spolupráci s brněnskými kulturními hráči.

(ni)KAM v Brně bude prodlouženou rukou časopisu KAM v době, kdy musíme být doma. Pokud nechcete obsah jen konzumovat, ale máte tip na zajímavé téma či aktivitu, napište nám na novakova@ticbrno.cz. Buďme spolu! Brněnskou kulturu ani koronavirus nezastaví!

#nikamvbrne #budmespolu
www.nikamvbrne.cz
Facebook TIC BRNO

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307