Nové brněnské prvomájové symboly plodnosti

Tradici prvomájového políbení pod rozkvetlým stromem všichni známe. Ale také víme, že se v poslední době čím dál hůř praktikuje. Vzhledem k tomu, že zimy jsou čím dál kratší a vyšší teploty přicházejí dříve, bývají třešně na začátku května odkvetlé. Co s tím? V Brně naštěstí máme i jiné symboly plodnosti!

Polibek pod rozkvetlým stromem měl v prvé řadě páru zajistit plodnost. Žena pod ním políbená by měla celý následující rok oplývat krásou, přitažlivostí a plodností. Co ale dělat, když kvetoucí strom nenajdete? Svérázné Brno si poradilo i s tímto problémem globálního oteplování a lidé se na prvního máje líbají u nových symbolů plodnosti.

Orloj z černé žuly stojící na náměstí Svobody měl podle autorů připomínat gigantický náboj, mnozí v něm ale vidí něco úplně jiného... Druhým fotopointem s neplánovaným atributem plodnosti je jezdecká socha Jošta Lucemburského. Stoupnete-li si pod něj, naskytne se vám také pohled na…

Pokud některý z nových brněnských symbolů plodnosti na 1. máje využijete, pořiďte si selfie a označte jej #plodnostzajistena, ať víme, kolik z vás má smysl pro humor a recesi.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307