Nové city tours: poznejte Brno zblízka

Aby si člověk utvořil k nějakému místu vztah, musí ho poznat. O městu to platí dvojnásob. Po odhalení historických souvislostí, architektonických zajímavostí a kulturního kontextu pak už žádná cesta do práce nebude nuda.

Brno v noci

Poznávat Brno se samozřejmě dá na vlastní pěst a jistě to je smysluplné dobrodružství. Výklad průvodce ale mnohdy zprostředkuje úplně jiný pohled na stavby, ulice, zákoutí či historické památky. Z toho důvodu jsme pro tento rok připravili rozšířené a celoroční city tours pro turisty i pro Brňany. Témata budou mít různá, cíl ale stejný – představit Brno tak, abyste ho milovali.

První city tours odstartují předposlední únorový víkend u příležitosti Mezinárodního dne průvodců a probíhat budou po celý rok. Mezinárodní den průvodců je již tradice, letos se uskuteční již po 13. a opět ve spolupráci s Asociací průvodců České republiky. Ve dnech 20. a 21. února jsme připravili 15 prohlídkových okruhů a dohromady 20 prohlídek. Budou mezi nimi stálice jako vila Stiassni či okruh Po stopách Leoše Janáčka, jehož kroky zájemce zavedou i do Mahenova divadla. Své místo ale budou mít i úplně novinky, které zmapují brněnskou gotiku, Třídu kapitána Jaroše či domovní znamení. Vzhledem k tomu, že letošní rok patří Karlu IV., nemohou chybět ani moravští Lucemburkové.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307