Oceněná cyklomapa

Brněnská přehrada slouží v létě hlavně ke koupání, ale od jara do podzimu k ní míří i mnoho cyklistů. Je totiž rájem pro všechny bikery a příznivce pohodové cyklistiky. Cyklostezku, díky které obkroužíte přehradu, zná spousta lidí, ale proč se nevydat i kousek dál od vody?

Aby byl váš výlet co nejbáječnější, doporučujeme cestovat s novou cyklomapou okolí Brněnské přehrady. Je v ní vyznačeno devět tras, které vás zavedou také do Veverské Bítýšky, Jinačovic, Kuřimi, Bystrce, Rozdrojovic nebo Jundrova. Všechny trasy jsou doplněny o aktuální fotografie přímo z míst, které mapa doporučuje projet, ať nekupujete zajíce v pytli.

Cyklomapa Brněnská přehrada a okolí v moderním grafickém zpracování je k dispozici nejen v českém, ale i anglickém jazyce a vyhrála první místo v soutěži TuristPropag v kategorii Mapy měst, regionů, oblastí. Je k dostání v infocentrech TIC BRNO, také v tom na přehradě, které se jmenuje Zlatá loď, za sympatických 99 korun a zájemci ji mohou zakoupit také v e-shopu TIC BRNO na stránkách suvenyry.ticbrno.cz.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307