Open House Brno 2019 otevře desítky míst tisícům lidí

Co to je, když se vám zdarma během jednoho víkendu otevřou vybrané vily a divadla, spalovna, pivovar, hasičská stanice, budova soudu, lázně, čistička odpadních vod, pasáž, paláce, sídliště, zámeček, arboretum, vyhlídky, filharmonie, přístaviště, muzeum anatomie, knihovna, mrakodrap, architektonický ateliér, byty, sídla firem a společností, hráz, školy, laboratoře, hudební kluby, konzulát a další? To je Open House Brno 2019!

Open House Brno 2019

Největší architektonická akce na světě se koná na všech kontinentech kromě Antar- ktidy a letos podruhé ji TIC BRNO a Spolek Kultura & Management pořádají i v Brně. Open House Brno 2019 otevře 68 běžně nepřístupných míst a ta známá ukáže jinak. Víkendový brněnský festival umožní tisícům lidí nahlédnout do desítek budov. Nabídka je skutečně široká a pestrá. Vezmeme-li ji od A do Z, tak od Alfa pasáže po Zámeček Hybeška; seřadíme-li ji od nejstarší po nejnovější, tak od Domu pánů z Lipé (1589) po zbrusu nové kanceláře společnosti umělecAvast (2018). A mohli bychom pokračovat. Kompletní seznam 68 míst a další důležité informace najdete na webu akce.

Novinkou letošního ročníku jsou komentované procházky s tématy brněnských soch, hudebních příběhů, arboreta a parků v Lužánkách, na Špilberku či architektura sídliště Lesná. Pořadatelé nabízí také speciální program pro děti – neškolu architektury – a připravují trasy s průvodcem pro anglicky a německy mluvící.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307