Originální dárky z letního Brna

Brněnské suvenýry už nejsou jen červené a ve tvaru krokodýla. Turistické informační centrum města Brna připravilo pro letní měsíce několik nových kolekcí, které jsou designově zajímavé, odkazují k městu a současně mají velkou výhodu – jsou praktické.

FOLKLOR

S létem se jednoznačně pojí suvenýry s designem Zlaté lodi, které jsou téměř nutnou výbavou pro volný den na Brněnské přehradě. Kromě praktických (např. klobouky, náramky, hygienické ubrousky či zapalovače) se v nabídce objevují i předměty, s nimiž se rozhodně nudit nebudete. Konkrétně se jedná o kolekci studia Morrows čítající outdoorové piškvorky, bloček na oblíbenou hru lodě či sety pro skládání origami. K vodním radovánkám pak slouží designové nafukovací předměty od společnosti Fatra. Širokou nabídku naleznete v infocentrech na Brněnské přehradě a na Radnické.

Další nová kolekce odkazuje k folklóru, který má na Moravě bohatou tradici. Svůj letní šatník si tak můžete osvěžit o tašky, trička či náušnice. Folklórní tematika je ale i na omalovánkách. V nabídce suvenýrů si přední místo stále drží předměty s oblíbenou sochou odvahy, tedy Joštem, a pro milovníky historie připravuje TICmB také glass sculpture s významnými památkami, například s věží Staré radnice.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307