Osmdesátky v Brně

Letos slavíme 30 let od pádu komunismu, 30 let svobody a demokracie. To nám umožňuje hledět na osmdesátá léta s odstupem a hodnotit nejen politicko-ekonomické změny, ale také proměnu životního stylu. TIC BRNO v průběhu tohoto roku mapuje Brno a jeho fenomény právě v tomto období. Vizualitu ulic a výloh, módu, osobnosti, kultovní místa, gastronomii…

Už během května můžete pomalu ale jistě vyhlížet nové komentované prohlídky, tematické vyjížďky či kolekce předmětů a další osmdesátkové radosti budou následovat. Pozváni budete na procházky po osmi kultovních místech Brna osmdesátých let. První malý okruh městem nabídne trasu věnovanou gastronomii a každodennosti pod Zn. Bony s sebou, druhý, nesoucí Zn. Klíče s wsebou, má téma propaganda, vize a zábava. Na velký okruh městem se vydáte pod Zn. Jízda retro karosou a projedete osm zastávek na vyjížďce za mírovými slavnostmi, sídlišti, diskotékou či architekturou.

Ve speciální osmdesátkové kolekci předmětů se objeví kultovní céčka, igráčci, mýdlo s jelenem, ale třeba také diář s panem Vajíčkem. Pamatujete?

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307