Patnáctý ročník festivalu Týden vědy a techniky AV ČR

1. – 15. 11. 2015

Týden vědy a techniky Akademie věd ČR je největší a nejrozsáhlejší vědecký festival, který se koná v Praze, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích a na mnoha dalších místech ve všech krajích České republiky.

Široká veřejnost a především studenti středních škol mají možnost zavítat na dny otevřených dveří pracovišť Akademie věd ČR i významných partnerských organizací festivalu a dozvědět se tak více o nejnovějších trendech v oblasti vědy, nahlédnout do nejrůznějších laboratoří a knihoven či do informačních center energetických společností. V rámci programu Týdne vědy a techniky AV ČR lze také navštívit výstavy, přednášky, vědecké kavárny, workshopy, semináře či promítání filmů, seznámit se s výzkumnými projekty AV ČR a poznat, jak se dělá věda. Vstup na akce festivalu Týden vědy a techniky AV ČR je zdarma.
Podrobné informace jsou k dispozici na str. 34 tohoto vydání a na stránkách www.tydenvedy.cz. Nalézt zde můžete nejen podrobný popis akcí dnů otevřených dveří, ale také anotace exkurzí a přednášek, stejně jako on-line přenosy přednášek a jejich archiv přístupný i mimo termín konání festivalu.

www.tydenvedy.cz, www.avcrbrno.cz

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307