Pořádáte akci? Zkoordinujte se v KALTIC!

TIC BRNO nabízí pořadatelům kulturních a společenských akcí možnost koordinovat termíny pořádání. Znáte to, někdy se na jeden den sejdou desítky akcí a některé pak zejí prázdnotou, což je škoda. Využijete-li možnost koordinovat termíny, určitě neprohloupíte.

Sladit plánování akcí umožňuje tzv. KALTIC. „V posledních letech Brno ožilo a pořádá se zde řada zajímavých akcí. Problém občas nastane, když se některé z nich potkají ve stejném termínu a potenciální návštěvník často neví, co si z bohaté nabídky vybrat,“ uvádí ředitelka TIC BRNO Jana Janulíková. Cílem projektu je umožnit pořadatelům sestavit svůj program tak, aby si jednotlivé pořady vzájemně nekonkurovaly a nepřetahovaly se o stejné cílové publikum.

Aplikace přístupná na adrese www.kalendar.ticbrno.cz je určena pouze pořadatelům, nikoli veřejnosti. Od státních a městských organizací přes hudební kluby až po pořadatele gurmánských festivalů či sportovních událostí. Stačí se jen zaregistrovat a vložit svou akci, případně podle ostatních naplánovat termín konání. V případě nejasností se můžete obrátit na administrátorku KALTICu Kateřinu Žížkovou (zizkova@ticbrno.cz).

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307