Poznávejte Brno s průvodci do kapsy

Každý jsme jiný. Někdo při poznávání města uvítá větší společnost nebo seznámení s novými lidmi, jiný se rád prochází sám, s partnerem nebo s pár přáteli. Pro ty druhé jmenované jsou tu kapesní průvodci, které TIC BRNO vydává snad v největším sortimentu u nás a jsou k vyzvednutí zadarmo v jeho infocentrech.

Poznávejte Brno s průvodci do kapsy

Tištění průvodci do kapsy formátu A6 nabízejí opravdu nepřeberné množství témat, stejně jako město Brno samo. Můžete s nimi poznávat brněnské podzemí i vyhlídky, památky i přírodu, představí vám brněnskou architekturu, gastronomii i významné brněnské osobnosti. Zjistíte, kam v Brně v pondělí nebo s dětmi, v nabídce je také Brno židovské, designové či vánoční. Všechny tyto průvodce najdete v infocentrech TIC BRNO a k dispozici jsou zdarma.

V době uzávěrky tohoto časopisu se do tisku připravují hned čtyři nové skládačky. K na začátku roku vydanému průvodci věnovanému architektu Adolfu Loosovi, který se v Brně narodil, brzy přibude skládačka o architektu Ernstu Wiesnerovi, který v Brně žil a tvořil – například krematorium, Palác Morava nebo Česká banka Union, dnes sídlo Českého rozhlasu. Samostatné průvodce připravuje TIC BRNO také na téma Staré Brno, které bylo v minulosti výrazným hybapověstelem aktivního kulturního života v Brně a dodnes má nezaměnitelný genius loci, Černá Pole s významnými vilami a nájemními domy a Žabovřesky – elegantní a pro milovníky funkcionalismu a městské kultury přitažlivé městské části.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307