Poznej světové dědictví UNESCO

25. 9. – 29. 11. 2015
galerie Celnice, Drobného 22, Brno

Galerie Celnice, nacházející se v zahradě nově zrekonstruované a zpřístupněné Löw-Beerovy vily, hostí téměř od začátku září putovní výstavu fotografií prezentující světové kulturní a přírodní dědictví zapsané na Seznamu UNESCO.

Poznej světové dědictví UNESCO

Výstava snímků unikátních kulturních a přírodních krás je připravena s dílnou nezávislé publicistiky a dokumentaristiky MEDIA IN a autorkou projektu – cestovatelkou, novinářkou a spisovatelkou RNDr. Milenou Blažkovou. Třináctý ročník putovní výstavy návštěvníkům postupně přiblíží památky a přírodní celky z různých koutů světa. V září je možné zhlédnout skvosty Chorvatska a rakouského Salcburku, v říjnu se představí Švýcarsko, Slovensko, Tunisko a země jihovýchodní Asie a v listopadu opět kouzelný Salcburk. Na výstavu je vstup volný a návštěvníkům jsou také k dispozici informační materiály o místech z fotografií.

Galerijní prostor Celnice je otevřen denně, kromě pondělí, od 10 do 18 hodin. Příjemné posezení a pohostinnost nabízí také nově otevřená kavárna v přízemí galerie.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307