Pozvánka pro příznivce folkloru

14. 12. 2014
15:00
KC Semilasso, Brno-Královo Pole

Sdružení přátel dětského folklorního souboru Jánošíček Brno si vás dovoluje pozvat na Benefiční koncert FS Jánošíček, který se koná v neděli 14. prosince v 15 hodin v Kulturním centru Semilasso v Králově Poli. Výtěžek ze vstupného bude věnován ve prospěch organizace Diakonie ČCE – středisko Betlém. Na koncertu se jako hosté představí soubor Světlovánek z Bojkovic, CM Bojkovjan a Dětský pěvecký soubor Petrklíč.

Pozvánka pro příznivce folkloru

Folklorní soubor Jánošíček zpracovává v bohatých tanečních choreografiích temperamentní slovenský folklor. Materiál je čerpán z různých slovenských regionů – Myjavy, Liptova, Terchové, Horehroní, Detvy, Zemplína. Od svého založení soubor s úspěchem absolvoval již řadu vystoupení na mezinárodních festivalech (ve Francii, Německu, Dánsku a Belgii, dále pak v Japonsku, Švédsku, Španělsku, Itálii a Litvě, Bulharku, Turecku, Alžíru a Portugalsku) i na domácí scéně (folklorní festival v Brně, Strážnici, Rožnově apod.). Účastní se také různých benefičních koncertů a dobročinných akcí, věnovaných postiženým a nemocným dětem a důchodcům.

Přijďte s námi strávit příjemné nedělní odpoledne v předvánočním čase a zároveň podpořit dobrou věc. Těšíme se na vaši účast a setkání nejen na koncertě, ale třeba i mezi námi – na zkoušce cimbálové muziky či tanečníků. Rádi vás uvidíme!

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307