PREMIÉRA – BRATRÁNEK Z BATÁVIE – opereta, režie: Jan Štych ml.

26. 9. 2015
27. 9. 2015
28. 10. 2015
Nové operetní Studio v Divadle Reduta

Po úspěšném provedení operety Járy Beneše Na tý louce zelený, v režii Ludmily Slancové-Slavíkové a Aranky Lapešové, pod vedením Josefa Šabaky, Evy Šlapanské a Nadi Bláhové, připravilo Nové operetní Studio svou druhou inscenaci – operetu plnou osobitého humoru, sladkých melodií a lásky, která přetrvává věky.

PREMIÉRA – BRATRÁNEK Z BATÁVIE – opereta, režie: Jan Štych ml.

Opereta Bratránek z Batávie Eduarda Künnekeho v režii Jana Štycha ml., čerpající ze života vyšší společnosti, patří mezi autorova nejpopulárnější hudební díla, Vtip, radost, romantické i kriminální zápletky a exotika, to vše vystihuje nová inscenace, která končí vesele a ke spokojenosti všech zúčastněných. S mladými operetními nadšenci opět spolupracují Tereza Groszmannová a Monika Maláčová, členky Činohry Národního divadla Brno. Operetní diváci se mohou těšit na emeritního oblíbeného člena zpěvohry Libora Zavislana, který rád přijal spolupráci s Novým operetním Studiem.

Představení je věnováno hudební a divadelní publicistce Evě Šlapanské, spoluzakladatelce Nového operetního Studia, k jejímu významnému životnímu jubileu. Záštitu nad představením převzal hejtman Jihomoravského kraje JUDr. Michal Hašek. Předprodej vstupenek: NdB, Dvořákova 1, Brno, tel. 542 158 120.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307