Projděte si město s průvodcem v ruce

Není průvodce jako průvodce. Ty papírové (tiskoviny) vydává TIC BRNO průběžně a k těm nejnovějším, které jsou dostání v informačních centrech zdarma, patří průvodce kávou, vínem, pivem, ale také Kam v Brně s dětmi nebo za Alfonsem Muchou. Malé tištěné průvodce v pohlednicovém formátu pohodlně strčíte do kapsy a provedou vás oblastí, kterou máte rádi.

Projděte si město s průvodcem v ruce

Na víno v Brně zve v průvodci sommelier Martin Procházka: „Podobně jako roste tuzemské vinařství a zažívá svou renesanci, i v Brně vzniklo mnoho míst, kam můžete vyrazit za špičkovým vínem a gastronomií. Stojí za tím především obrovská práce a obětování mnoha nadšenců, z nichž mnohé potkáte za pulty barů a vinárniček.“ Pivo úvodním slovem představuje nápojový publicista Michael Lapčík: „V samotném městě nyní působí největší pivovar na Moravě, několik menších řemeslných a kočovných pivovarů i řada domovarníků. Můžete vsadit na osvědčené klasiky nebo se naopak vrhnout do experimentování.“ V průvodci dobrou kávou najdete mimo jiné slova šéfredaktora magazínu European Coffee Trip, Aleše Pospíšila: „Rád doporučuji objevování měst skrze jejich kavárny. Ty jsou rozesety po městě jako malé záchytné body a často odhalí zajímavé uličky a místa, která byste jinak minuli.“

V informačních centrech TIC BRNO je zdarma k dostání nejen malý kapesní průvodce městem, ale koupit si můžete také obsáhlejší publikace, které nabízí nový a originální pohled na Brno. K nejnovějším patří dvě knížky vydané ke 100. výročí založení republiky – jedna pro dospělé, druhá pro děti.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307