Projděte si město s průvodcem za sympatických 30 Kč

Není průvodce jako průvodce. Ti z masa a kostí (profese) slaví mezinárodní svátek každý rok 21. února. V Brně si při té příležitosti můžete projít město s profesionálními průvodci už pošestnácté a opět za cenově zvýhodněné vstupné. Patří jim tradičně třetí únorový víkend – tedy sobota 23. a neděle 24. února. Vstupenky si pořiďte včas, bývá vyprodáno.

Projděte si město s průvodcem za sympatických 30 Kč

Připraveny jsou procházky pro ty, kteří si rádi o městě poslechnou základní informace, i pro ty, kteří si chtějí prohloubit své znalosti o některém z nabízených témat. A která že letos průvodci nabízejí? Vydat se můžete po stopách tří arcinávštěv, brněnských mordů a přízraků, Leoše Janáčka, Francouzů v Brně nebo po stopách brněnských rodáků slavných u nás i ve světě. S průvodci poznáte historické Brno, brněnská prvenství, Brno před 100 lety, vilové čtvrti v Žabovřeskách a Černých Polích, i Řečkovice včera a dnes. Zavítat můžete také na Brněnské výstaviště či do katedrály sv. Petra a Pavla a Diecézního muzea.

Připraveno je bez jedné 20 procházek. Všechny trvají přibližně dvě hodiny. Časově náročnější je jen Gregor Johann Mendel jako vědec a opat, na kterého si vyšetřete hodiny tři. Proběhnou také tři komentované prohlídky centra města v cizích jazycích – v angličtině, němčině a ruštině a jedna procházka je speciálně určena pro městem, ale koupit si můžete také obsáhlejší publikace, které nabízí nový a originální pohled na Brno. K nejnovějším patří dvě knížky vydané ke 100. výročí založení republiky – jedna pro dospělé, druhá pro děti. www.ticbrno.czděti – ta na téma brněnských pověstí. Slavnostní zahájení Mezinárodního dne průvodců proběhne 23. února na nádvoří Staré radnice v 10 hodin.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307