Projížďky minibusem po nových okruzích

Vyhlídkové jízdy Brnem jsou určeny těm, kteří chtějí město poznat z jiné perspektivy než pěší, všem, kteří toho rádi za krátký čas poznají hodně, a taky těm, kteří uvítají, že je za novými zážitky doveze pohodlný minibus. Vyhlídkové jízdy Brnem jsou oblíbenou brněnskou atrakcí a na konci května přichází s novými okruhy!

Fanoušci architektury budou moci minibusem vyrazit za poznáváním brněnské chlouby – funkcionalismu. Luxusní vily, nájemní domy, banky, výstaviště, kostel či zastávka pouliční dráhy a Bohuslav Fuchs, Ernst Wiesner, Oskar Poříska, Bohumil Čermák, Emil Králík – nastupte, prosím. Další okruh nadchne obdivovatele krásných výhledů na Brno. Nová trasa minibusu jim nabídne například pohled ze Špilberku, Wilsonova lesa, Bílé hory, lomu Hády či od Kostelíčku v Líšni. No co myslíte, stihli byste to za jeden den obejít?

Slavným brněnským vilám Löw-Beer, Tugendhat, Stiassni a Jurkovičově je samozřejmě vyčleněn samostatný vyjížďkový okruh a zváni jste také na speciální jízdy k příležitosti 100. výročí vzniku Velkého Brna, o kterých se píše na jiném místě tohoto časopisu.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307