Prosinec ve znamení kvalitního designu

První dva prosincové týdny budou už podruhé patřit akci s názvem December Design Days 2017. Po roce se opět vrací projekt, jenž se ovšem tentokrát přesune z Radnické ulice na náměstí Svobody. O úspěšnosti loňských „designových dnů“ svědčí desítky nadšených zákazníků.

Protože hodně lidí nechává nákup dárků na poslední týdny či dny před Vánocemi, právě projekt December Design Days 2017 jim může pomoci s výběrem originálních, kvalitních a esteticky působivých předmětů, které potěší jejich blízké. Ve dvou skleněných „city modulech“ budou své výrobky představovat lokální tvůrci a prodejci designového zboží. Nabídka bude opět bohatá a nebudou v ní chybět autorské šperky, hračky, originální oblečení a další módní doplňky nebo třeba krásné předměty do bytu.

Své zboží bude mimo jiné nabízet i brněnská značka Morrows. Zákazníci mezi nimi najdou luxusní kousky především z kůže, vlny, papíru a dřeva, ale také z dalších materiálů. Výrobky jsou rozděleny do sekcí NATURE a COLOURS. Bohatý sortiment zahrnuje např. tašky, kabelky, batohy, peněženky, dále šperky a módní doplňky pro dámy i pány. Nechybí ani dekorační předměty a hry a hračky, které potěší nejen děti. Zkrátka nepřijdou ani domácí mazlíčci, jimž jsou určeny třeba pelíšky, obojky apod.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307