Řekněte si TIC pozpátku a zažijte na Valentýna něco nového.

Láska kvete v každém věku a po celý rok. Jejími fenologickými vrcholy jsou tradičně 1. květen, kdy líbáme své milované pod kvetoucím stromem, a 14. únor, den svatého Valentýna. Svátek zamilovaných se slaví po celém světě a u nás tomu není jinak. TIC BRNO zve na tradiční skleničku a kytičku, ale v tento speciální den přidává také speciální program. Se svou drahou polovičkou si můžete užít zamilovanou chvilku s hlavou v oblacích na věži Staré radnice nebo rande s příchutí tajemna v Labyrintu pod Zelným trhem.

Řekněte si TIC pozpátku a zažijte na Valentýna něco nového.

Tento svátek se slaví v jednotlivých zemích různě. Na Filipínách se pořádají hromadné svatby, z Francie údajně pochází první zamilovaná valentýnka, v Anglii ženy čekají, že se jim v noci na sv. Valentýna zjeví jejich vyvolený ve snech, v Japonsku se zase tento svátek nese ve znamení rozmazlování mužů. A jak budeme slavit v Brně? Nechte se rozmazlovat od TIC BRNO, ať jste žena, nebo muž. Náš Valentýn bude ve znamení stoupání a klesání, ke kterému dle vašeho výběru zavoní horká medovina nebo zašumí sklenička sektu. Připraveny jsou i květiny pro dámy od společnosti NiTob, sladké překvapení od Sandra peče a vaše vstupenky budou zařazeny do soutěže o designové oblečení a šperky, lístky do divadla či poukaz na relax. A přijít můžete nejen v páru, ale i s kamarádem, kamarádkou nebo celá rodina. Láska ani TICko nedělají rozdíly! Tak už si jen vybrat…

 

Polibek nad městem s vůní medoviny

Milujete vítr ve vlasech a Brno a chcete se na něj podívat i se svou láskou z pořádné výšky? Pak je pro vás 14. únor tím správným dnem, kdy můžete vystoupat 173 schodů a políbit se na 63 metrů vysoké radniční věži. Ke vstupence dostanete pohár horké medoviny, růži a sladkou odměnu. A aby toho nebylo málo, zařadíme vás do slosování soutěže o oblečení plné barev Pura Vida, ručně vyráběné šperky Amor de Frida nebo poukaz na relax ve wellness centru Infinit.

 

Rande v podzemí se šuměním sektu

Ty, kteří rádi spíše bezvětří a tajemno, zveme do podzemních prostor Labyrintu pod Zelným trhem. Tři speciální limitované valentýnské prohlídky, navíc se skleničkou sektu, růží a sladkým překvapením, nabídnou tajemná zákoutí středověkých chodeb se speciálním valentýnským výkladem. Také valentýnská návštěva v podzemí nabízí bonus v podobě výhry v soutěži. Vyhrát můžete lístky do divadla na představení Milenci nebes v Národním divadle Brno nebo dárek od TIC BRNO.

 

#valentynnavezi #valentynvpodzemi #valentynsticem #valentyvbrne #brno

Víte, že hashtag Brno byl v roce 2018 devátý nejpoužívanější na českém Instagramu? Pojďme mu do příštího roku trošku pomoct! Vyfoťte se a opatřete svou fotografii hashtagem, ať vidíme, jak se vám na věži, v podzemí nebo jinde v Brně líbilo.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307