RomanTICký Valentýn

Milujete svou drahou polovičku a chcete si užít Valentýna tak, jak jinde než v Brně nezažijete? S hlavou v oblacích, s tím nejlepším jídlem a pitím a s dárkem s originálním brněnským designem? Díky TIC BRNO můžete v tento den, kdy zamilovaní slaví svůj svátek, vystoupat přímo v centru Brna na renesanční věž Staré radnice, průvodce GOURMET BRNO poradí, kam na romantickou večeři, a v infocen- trech a v e-shopu TICka seženete ten pravý dárek z Brna.

Pro naše předky byl měsícem lásky květen a každá žena musela být na prvního máje políbena pod rozkvetlou třešní, aby neuschla. V důsledku klimatických změn bývají v současnosti v tento den třešně již většinou odkvetlé, ale naštěstí zbývají ještě jiné ovocné stromy a Valentýn. Ten na tuto fenologickou fázi rostlin zatím vázán není, ale kdo ví. Třeba se časem budou lidé pod třešní líbat v únoru… Ať tak či tak, my pro vás máme tyto valentýnské aktivity:

Polibek nad městem s vůní medoviny

Chcete se na jihomoravskou metropoli podívat se svou láskou z pořádné výšky? Pak je pro vás 14. únor tím dnem, kdy musíte vystoupat 173 schodů a políbit se na 63 metrů vysoké radniční věži. RomanTICký ValentýnTato renesanční věž nabízí město jako na dlani, je z ní výhled na všechny světové strany a otevřena pro vás bude od 17 do 22 hodin. Ke vstupence dostanete pohár horké medoviny, růži a sladkou odměnu. A aby toho nebylo málo, zařadí vás TIC BRNO do slosování soutěže o zajímavé designové kousky, vstupenky do divadla a další ceny. Pro více informací sledujte jejich facebookový profil.

Kam za gurmánským zážitkem?

I s tím poradí TIC BRNO. Vydává totiž gastronomického průvodce GOURMET BRNO, který představuje špičku brněnské gastronomie. Skvělé chuťové zážitky, originální kombinace, kvalitní suroviny a autentická atmosféra. To nabízejí podniky, jež průvodce představuje na základě nezávislého hodnocení mnoha odborníků, kteří pro vás hledají v Brně to nej v kategoriích restuaurace, bistra, kavárny, cukrárny, vinárny, pivnice, bary a fine dining. Průvodce je k vyzvednutí v infocentrech TIC BRNO a nebo si jej můžete prostudovat on-line na GOtoBRNO.cz v sekci Ochutnejte Brno.

A originální dárek?

Originální drobnosti, praktické doplňky, propagační předměty a věci, které prostě musíte mít! To vše s puncem kvality nabízí e-shop darkyzbrna.cz. Dárky můžete samozřejmě zakoupit i v infocentrech. A z čeho je možné vybírat? Doporučujeme třeba triko se srdcem, které navrhl známý streetartista TIMO, originální porcelán s netradiční podobou brněnského draka od výtvarníka Jana Klimeše nebo svícen ve tvaru brněnských ikonických staveb značky Goldfinger. Nejen hudební znalce určitě nadchne janáčkovská kolekce, milovníky knížek zase několik originálních publikací o Brně. V nabídce je třeba i čokoláda Brno – láska na celý život a v případě, že již máte plod své lásky, miminko, tak pro něj je určena kolekce Su z Brna.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307