Sci-fi přehlídka Future Gate aneb co nás čeká a nemine

Už potřetí se budete moci v Artu připravit na budoucnost a zjistit, zda kopat úkryt a kupovat balenou vodu, či si chystat transparenty na vítání mimozemšťanů. Takže, tak i tak, přátelé.

Terminátor Jamese Camerona vám vysvětlí, že o naší budoucnosti už bylo rozhodnuto a každou chvíli nás ovládnou počítače, pokud se tak už nestalo. Co však nikdo nečekal je, že tento nízkonákladový snímek s Arnoldem Schwarzeneggerem si vybuduje takové renomé a bude jednou pro svůj kulturní a estetický význam zařazen do Národního filmového registru Spojených států amerických.

A to jsme ještě nevytáhli ten pravý triumf – tím bude určitě uvedení kultovního japonského anime Akira na velkém plátně. Světově proslulé anime, o kterém se říká, že to byl ten film, který prorazil cestu japonské animaci na západ. Budoucnost je jak jinak než růžová, a to doslova, neboť Neo-Tokyo postavené na místě třetí světovou válkou (s tou už se smiřte) zničeného Tokya září všemi barvami neonů a bitek gangů na motorkách i bez nich, a růžovou zejména. Samozřejmě to není vše, nachystány jsou pro vás také novinky žánru, diskuze, setkání s autorkami sci-fi, Kullem, svůdcem galaxií a dorazí také E. T. (proto ty transparenty)! Není nad to si čekání na apokalypsu trochu užít.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307