Severská filmová zima v Brně

I tento rok přináší festivaly várku severských filmů. Na konci ledna diváky v kině Art potěšil Scandi. Tituly, které byly úspěšné v minulých letech, i absolutní novinky zas přinese únorová Severská filmová zima v Sále Břetislava Bakaly.

Skandinávský výkonný filmový motor každý rok generuje silné žánrové tituly, kvalitní divácké snímky, pozoruhodné série v rámci quality TV, ale také výjimečné festivalové artefakty. Z novinek to letos byl například Poslední král, středověké drama oceňovaného režiséra Nilse Gaupa. Na plátno se vrátily úspěšné tituly uplynulých let, drama o lavině a rodině Vyšší moc, absurdní Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě či bizarní snímek o ostrově plném šílených lidí a slepic O kuřatech a lidech.

Mrazivo bude divákům i při festivalu Severská filmová zima. V průběhu dvou týdnů od 14. do 23. února budete moci v Sále Břetislava Bakaly vidět to nejlepší ze severské kinematografie. Vždy v úterý, středu a čtvrtek se můžete těšit na pestrou nabídku filmů – Norský dům, 1944: Přinuceni k boji, Pozdravy ze severu, Povídky ze Stockholmu a mnohé další. Filmy budou promítány v původním znění s českými i anglickými, barevně upravenými titulky, vstřícnými pro neslyšící diváky.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307