Školní procházky s průvodcem

Plánujete-li se svými žáky poznat lépe Brno, nebo je rádi na chvíli předáte zkušené průvodkyni a třeba se také něco přiučíte, doporučujeme školní procházky TIC BRNO. Bude to bavit vaše žáky i vás, uvidíte. V nabídce jsou dva atraktivní příběhy dle stupně ZŠ, doplněné ilustrovaným pracovním sešitem.

Tematické procházky pro školy

Procházky jsou koncipovány tak, aby splňovaly potřeby školních osnov (prvouka, občanská výchova, dějepis), ale především tak, aby žákům zajímavě přiblížily historii města Brna a jeho památek a doplnily a utřídily jejich znalosti. Detektivní příběh ztraceného klíče je určen žákům I. stupně ZŠ, Brno ve stopách notáře Jana městem provede žáky II. stupně ZŠ. Malé knížky formou kvízů, hádanek, tajenek a ilustrací Mgr. Lenky Workové žákům atraktivní formou představí bohatou brněnskou historii, příběhy i legendy a budou jejich společníky nejen na cestě městem, ale také následně ve škole při výuce.

Sraz je na Staré radnici „pod krokodýlem“, procházka trvá hodinu a půl a ve vstupném 40 Kč za jednoho žáka je zahrnutý výklad průvodkyně, pracovní sešit a drobná odměna.

Kontakt
Věra Pečínková
542 427 153 / po–pá 7–15 hod.
pecinkova@ticbrno.cz

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307