Školní prohlídky s příběhem

Začal nový školní rok a zároveň s ním se v TIC BRNO rozběhly oblíbené prohlídky pro školáky. Díky nim mohou zábavnou formou poznávat Brno a paní učitelky si zatím trošku oddechnou. Dětem totiž s poznáváním města pomohou zkušené průvodkyně, které jim s podporou atraktivních pracovních listů představí vše důležité.

Žáci se s TIC BRNO mohou vydat po trasách detektivních příběhů. Ti starší projdou Brno ve stopách notáře Jana, mladším je určen Detektivní příběh ztraceného klíče. Malé knížky formou kvízů, hádanek, tajenek a ilustrací Mgr. Lenky Workové žákům atraktivní formou představí bohatou brněnskou historii, příběhy i legendy a budou jejich společníky nejen na cestě městem, ale také při školní výuce.

Každý školák obdrží svou vlastní hrací kartu, v níž tužkou luští jednotlivé úkoly. Na závěr prohlídky se pak dozví tajemství ukryté v tajence a může získat i malý poklad. Pokud vás nabídka zaujala a chtěli byste ji s vašimi žáky využít, kontaktujte pro více informací paní Věru Pečínkovou z TIC BRNO: pecinkova@ticbrno.cz.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307