Staň/te se průvodcem!

Je Brno vaše srdcovka? Znáte v něm ulice, místa, budovy či příběhy, se kterými se chcete podělit? Staňte se průvodcem a ukažte lidem Brno svýma očima! Vymyslete svoji trasu a přihlaste se do 11. 3. na webových stránkách TICu. V případě, že uspějete, tak už 14. 4. se můžete se svou první skupinkou vydat do ulic města.

Staň/te se průvodcem!

Staň se průvodcem! vyhlásilo TIC BRNO poprvé v loňském roce. Sešlo se celkem 13 tras Brnem. Po hlasování se vítěznou trojicí průvodcovských tras staly Brněnské morytáty, Brno Nr. 4 a Strach a hnus v Brně. Máte lepší? Sem s nimi!

„V přihlášce je třeba uvést popis a název prohlídky, trasu, její délku a informaci, komu je určena. Zájemce musí napsat také krátce něco o sobě, pochlubit se jazykovými znalostmi a poslat své foto. V minulém roce přišla řada originálních tras a těším se, že to tak bude i letos,“ popisuje výzvu pro nové průvodce ředitelka turistického informačního centra Jana Janulíková.

Od 12. do 18. 3. bude probíhat hlasování. Vítězným „průvodcům neprofesionálům“ TIC samozřejmě pomůže s organizací a propagací a 23. 3. bude zahájen prodej vstupenek. „V minulém roce jsem výzvu přijal a nelituji. Uspěl jsem se svojí historicky laděnou procházkou mapující brněnské mordy a první procházka s nadšenými posluchači byla zážitkem na celý život. A pozor! Dnes v TICu i pracuji.“ Tak popisuje svůj zážitek loňský účastník Jan Kruba.

Hlaste se a hlasujte na www.ticbrno.cz.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307