Staňte se součástí Open House Brno 2019

Osm tisíc spokojených návštěvníků, desítky běžně nepřístupných míst, padesát dobrovolníků. Takový byl festival Open House Brno letos na jaře. A jaký bude příští rok? Ještě lepší! A můžete být u toho nejen v roli diváka.

Festival na jeden den otevírá budovy a místa, kolem kterých chodíme, ale nemůžeme se do nich podívat. Návštěvníkům dává zdarma nahlédnout, jak vypadají zevnitř architektonicky zajímavé stavby, jak fungují administrativní a technické budovy či co zbylo z industriálních staveb.

Letošní pilotní ročník proběhl nadmíru úspěšně a přípravy na další rok jsou v plném proudu. V tuto chvíli se vybírají zajímavé lokace, o které by se mohl dubnový festival v roce 2019 rozšířit. Víte o nějaké nebo některou dokonce provozujete či vlastníte? Napište nám. Ozvěte se také v případě, že byste chtěli rozšířit řady dobrovolníků, bez nichž by festival nemohl fungovat. Otevřete Brno 13. dubna 2019 spolu s námi!

Tipy na zajímavé lokace nám posílejte na info@openhousebrno.cz, na dobrovolníky se těšíme na dobrovolnici@openhousebrno.cz.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307