Sto let Artu, sto hodin filmu

Kino Art bude po celou dobu prázdnin plné očekávání. V pátek 13. září jej totiž čeká oslava, na kterou jste i vy srdečně zváni. Slavit se bude návrat na Cihlářskou, ale i 100 let Artu!

První projekce ve znovuotevřeném kině proběhne v 19.00, promítán bude němý film Východ slunce, a to za doprovodu živé hudby v podání Duncana Hendyho a smyčcového kvarteta.

Ve 22.00 odstartuje filmový maraton, který poběží v obou sálech až do nedělní půlnoci a nabídne divákům 100 hodin filmu. Program bude tvořen oblíbenými hity z dějin kinematografie, českou klasikou i aktuálními peckami, které kino nemohlo vzhledem k uzavření hrát. Nebudou tedy chybět snímky jako Bohemian Rhapsody, Avengers nebo klasiky Casablanca a Kouř.

Ke správné oslavě patří hudba, proto bude pro návštěvníky hledající odpočinek mezi filmy přichystán i malý taneční parket a chill-out zóna.

Diváci budou mít možnost zakoupit akreditaci na celý maraton i na jednotlivé filmy. A ti nejvytrvalejší, kteří stráví v sále nejvíc času, mohou vyhrát permanentku do kina!

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307