Studenti změní váš pohled

12. – 16. 4. 2016
Setkání / Encounter 2016

V dubnu tradičně zavítají do Brna studenti divadelních škol z celého světa. Festival Setkání/Encounter, který pořádá Janáčkova akademie múzických umění, se bude konat už po šestadvacáté.

Studenti změní váš pohledMotto letošního ročníku „Změní ti pohled“ souzní s tématem festivalu, které organizátoři formulovali jako Nová znamení & úhly pohledu. Setkání, na němž se kromě domácích adeptů herectví představí i možné budoucí hvězdy zahraničních scén, nabídne inscenace dlouholetých účastníků z Polska či Slovenska, představí práci uměleckých škol např. z Madridu, Říma, Sofie nebo Petrohradu a poprvé přijedou studenti z Národní tchajwanské univerzity umění v Tajpei či Národní francouzské konzervatoře umění v Paříži.

Podle pořadatelů by měl divadelní festival SETKÁNÍ / ENCOUNTER 2016 nabízet “extrémní úhly pohledu, prezentovat vyhraněné umělecké osobnosti ve fázi jejich zrodu, ty, které mají odvahu vymanit se ze všeobecné šedi. Žijeme v době, jejímž principem je právě střetávání vyhraněných úhlů pohledu. Nechme zaznít nejvýraznější hlasy nastupující kulturní generace.”

Vedle studentských inscenací jsou připravena offprogramová představení, workshopy, přednášky, diskuze, výstavy, koncerty a další doprovodné akce.
(on)

12/4–16/4
Setkání / Encounter 2016
www.encounter.cz

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307