Suvenýry, které zaujmou nejen turisty

Suvenýry z cest jsou nestárnoucí klasika. V Paříži se neobejdou bez Eiffelovky stokrát jinak, v New Yorku je to zase socha Svobody, v Krkonoších pak nikdo jiný než Krakonoš. Dominanty máme i v Brně a v roce 2016 dojde k rozšíření a modernizaci nabídky suvenýrů tak, aby je co nejvíce vystihovaly.

Suvenýry, které zaujmou nejen turisty

To, že je Brno jedinečné a mnozí návštěvníci si ho díky specifické atmosféře zamilují, vyjadřuje kolekce suvenýrů se srdíčky. Nyní jsou k dispozici čokolády a moravská vína se sloganem „BRNO, láska na celý život“, kde je písmeno „o“ graficky zpracováno do tvaru srdce. S tímto motivem a ústředním sloganem se bude v průběhu roku pracovat i dále. Na to, že je tato pozitivní emoce dědičná, odkazují také suvenýry vzdávající hold otci geneticky Johannu Gregoru Mendelovi, zahrnující trička, bloky, náušnice či klasická hrachová semínka. Nové suvenýry se také chystají na počest dalšího brněnského velikána Leoše Janáčka.

V prodejně suvenýrů na Radnické dále budou k dostání upomínkové předměty s folklórní tématikou, která je v současné době velmi oblíbená i mezi módními návrháři. Speciální letní kolekce se chystá i pro infocentrum na Brněnské přehradě. Brno je zlatá loď – s tímto sloganem se zájemci setkají na různých předmětech, se kterými si lze užít volný čas u vody.
Příběhy, osobnosti a symboly designově zpracované umělci se vztahem k Brnu. Takové budou nové brněnské suvenýry. (red)

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307