Suvenýry nově nakoupíte i v e-shopu

Pro designové kolekce dárků a suvenýrů z Brna už nemusíte chodit do některého z infocenter TICu. Na našich internetových stránkách nově najdete odkaz na e-shop, který vám umožní nákup tohoto zboží z pohodlí domova.

Kolekce upomínkových předmětů odkazující k brněnským specifikům, osobnostem, lokalitám či tradicím jsou dlouhodobě oblíbené a velice žádané. V přehledném virtuálním obchodě najdete tematické kolekce s názvy Brno – zlatá loď, Brno – láska na celý život, Jošt, Janáček, Mendel či Folklor. Ze širokého sortimentu si vybere úplně každý. V nabídce jsou obligátní hrníčky, turistické známky, odznaky, štítky na hole, různé publikace, trička nebo tašky. Někoho mohou zaujmout i magnety, klíčenky, zápisníky, omalovánky, piškvorky nebo flash disk v podobě brněnského „draka“. Chuťové buňky potěší kolekce vín, čokolád nebo bonbónů.

E-shop nabízí dvě možnosti odběru zakoupených věcí. Buď vám je doručí Česká pošta, nebo si zboží vyzvednete osobně na výdejním místě na Radnické 8. Podívejte se na stránky TICu a vyberte si z více než osmdesáti originálních drobností, praktických a designových doplňků a propagačních předmětů, které prostě musíte mít. Ať jste v Brně jen na návštěvě nebo tady žijete.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307