Teď, nebo za sto let! Univerzita zve na festival

Masarykova univerzita slaví sto let své existence ve velkém stylu. Na sobotu 15. června zve absolventy na všechny své fakulty a spolu s širokou veřejností pak na navazující festival na brněnském výstavišti. Vrcholem programu bude večerní koncert Vojtěcha Dyka & B-Side Bandu. Festival MUNI 100 s mottem „Teď, nebo za sto let“ se koná v rámci oslav 100. výročí založení školy a představí díky interaktivním stánkům v části EXPO MUNI poprvé v historii celou univerzitu na jednom místě.

Odpoledne a večer moderované Ondřejem Sokolem ukáže to nejlepší z brněnské gastronomie, nabídne program pro děti, divadelní představení i koncerty populárních kapel. Návštěvníci se mohou těšit na Ukulele Orchestra jako Brno, VUS Ondráš a Symfonický orchestr a Pěvecký sbor MU. Největším lákadlem pak bude večerní koncert Vojtěcha Dyka & B-Side Bandu.

Kdo vydrží do pozdních večerních hodin, může se těšit na sledování ohňostroje věnovaného brněnským univerzitám v rámci přehlídky Ignis Brunensis.

Vše důležité o festivalu, ale také o programu Dne absolventů, možnosti využít festivalu pro sraz s někdejšími spolužáky nebo vstupném najdete na webu akce.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307