Tematické tiskoviny mapují místa i fenomény v Brně

Co je v Brně specifické, o čem se mluví, co se právě děje. Aktuální trendy, zajímavé tipy a praktické informace. To vše obsahují tematické tiskoviny Turistického informačního centra města Brna, které jsou zdarma k dostání přímo v informačních centrech i ve vybraných brněnských institucích a podnicích.

Fenomén vzrůstající kvality a rozmanitosti brněnské gastronomie v letošním roce mapuje pilotní ročník projektu Gourmet Brno. V šesti kategoriích nezávislí odborníci nominovali a vybrali ty nejlepší podniky a další, které určitě stojí za návštěvu. Celkem 44 restaurací, kaváren, cukráren, vináren, pivnic a barů včetně jejich popisů, hodnocení a kontaktních údajů naleznou zájemci v brožuře Gourmet Brno 2016 a to v české i anglické verzi. Brněnské gastronomii a trávení volného času ve městě nejen v létě se věnují i další tematické tiskoviny, konkrétně Food and Drink a Free Time. Čtenářům se zde v českých i anglických textech představí nejen konkrétní podniky a místa – tipy poskytnou také významné brněnské osobnosti.

Brno ale není jen jídlo a úzké centrum. Významnými sakrálními stavbami provede nejen turisty brožura Brno a jeho chrámy. Kromě informací o jednotlivých kostelech a chrámech jsou zde vyznačeny také harmonogramy bohoslužeb a do 17. září také možnosti prohlídky s průvodcem. To vše opět v české i anglické verzi.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307