TIC BRNO tu není jen pro turisty

Na první pohled by se mohlo zdát, že v době koronavirové pandemie je Turistické informační centrum téměř bez práce. Opak je ale pravdou. A více než kdy jindy platí, že TIC BRNO nefunguje jen pro návštěvníky města, ale také pro místní. Podporuje aktivity umělců, kreativců a gastronomické scény a pomáhá jim hledat cesty k jejich fanouškům.

V dubnu vznikla a začala fungovat platforma (ni)KAM v Brně, která podporuje pořadatele a organizátory kulturních akcí, a Brňané pak díky ní na jednom místě najdou tipy na on-line aktivity a zajímavý multimediální obsah, který jim přinese kulturu přímo domů.

Za dobu fungování navštívilo web www.nikamvbrne.cz tisíce zájemců, kteří zde nejen dostali informace o tom, kde se co děje, ale přečetli si také zajímavé články. Na sociálních sítích příspěvky o kulturním vyžití v této složité době oslovily desetitisíce lidí a další se přidávají. Přidejte se i vy. Buďte doma a zároveň venku. Nepřicházejte v této šílené době o tolik potřebné kulturní vyžití a buďte se svými oblíbenými kapelami, divadly, galeriemi, kiny a dalšími alespoň on-line!

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307