TIC BRNO uvádí aneb TO NENÍ TIC, TO JE BRNO

TIC BRNO je zásadním hráčem na poli kultury, propagace a oživování veřejného prostoru města Brna. Zajišťujeme řadu služeb pro Brňany i návštěvníky města, provozujeme pět informačních center, staráme se o návštěvnický servis a spravujeme úspěšný turistický portál GOtoBRNO.cz.

Pořádáme ale také kulturní a společenské akce, vydáváme časopis, který držíte v ruce, mapujeme brněnskou gastronomickou scénu, provozujeme Kino Art, Galerie TIC a Filmovou kancelář. Staráme se o vybrané kulturní památky, jako je například brněnské podzemí. Zajišťujeme propagaci Brna jako živého a duchem mladého města s bohatou kulturní nabídkou a unikátní architekturou. Jsme tady pro všechny, ale především pro ty, kteří vyhledávají autentické zážitky, mají rádi design a umění, rádi objevují nová místa, milují dobré jídlo a zábavu. Prostě pro ty, kteří ocení originální styl a atmosféru Brna.

 

Festivaly TIC BRNO

Navštívili jste zimní Brněnské Vánoce na náměstích Svobody a Dominikánském, jarní otevírání běžně nepřístupných míst s Open House Brno nebo letní multižánrový festival Maraton hudby? Za těmito festivaly, a mnohými dalšími, stojí TIC BRNO. Předprodej prvního ročníku festivalu Brno Open House zboural v roce 2018 díky vašemu velkému zájmu platební brány, letos se na něj můžete těšit 14. dubna. Maraton hudby již počtvrté promění město Brno v jednu velkou hudební scénu, tentokrát v termínu 8.–11. srpna. A závěr roku již tradičně patří největší akci v produkci TIC BRNO – Brněnským Vánocům, které si získávají čím dál větší oblibu nejen u nás, ale i v zahraničí. TIC BRNO je zásadním hráčem na poli kultury, propagace a oživování veřejného prostoru města Brna. Zajišťujeme řadu služeb pro Brňany i návštěvníky města, provozujeme pět informačních center, staráme se o návštěvnický servis a spravujeme úspěšný turistický portál GOtoBRNO.cz. Pořádáme ale také kulturní a společenské akce, vydáváme časopis, který držíte v ruce, mapujeme brněnskou gastronomickou scénu, provozujeme Kino Art, Galerie TIC a Filmovou kancelář. Staráme se o vybrané kulturní památky, jako je například brněnské podzemí. Zajišťujeme propagaci Brna jako živého a duchem mladého města s bohatou kulturní nabídkou a unikátní architekturou. Jsme tady pro všechny, ale především pro ty, kteří vyhledávají autentické zážitky, mají rádi design a umění, rádi objevují nová místa, milují dobré jídlo a zábavu. Prostě pro ty, kteří ocení originální styl a atmosféru Brna.

 

Turistická karta TIC BRNO

Díky BRNOPASU, který TIC BRNO zavedl v roce 2018, mohou nejen turisté, ale i místní navštívit brněnské atrakce se slevou. Novinkou pro začátek roku 2019 je, že turistická karta vás přednostně dostane i do vily Tugendhat. Kapacita vstupenek je však omezena, spěchejte!

 

Filmová kancelář TIC BRNO

Kancelář aktivně pracuje na nabízení Brna jako atraktivní filmařské lokace a v roce 2018 asistovala například u filmů Skleněný pokoj (Tugendhat), Trhlina (Káznice) nebo u snímku Tonight the World americké umělkyně Darii Martin (Stiassni), který bude mít v lednu premiéru v prestižní londýnské Barbican Curve Gallery.

 

Publikace TIC BRNO

Brněnské TICko zajišťuje nejen vydávání zdarma rozdávaných drobných tištěných průvodců s tématy jako Funkcionalismus, Brněnské podzemí, Brněnské výstaviště, 4 vily, Památky a příroda, Ústřední hřbitov, Víno, Pivo, Káva, Brno a jeho chrámy, Prýgl a mnohá další, ale vydává také obsáhlejší publikace. Osloví především ty, kteří rádi objevují nové souvislosti a neuspokojí je klasické turistické bedekry. Těmi nejnovějšími jsou dva noví průvodci Brnem – ten pro dospělé mapuje brněnské fenomény, knížka pro děti nabízí mnoho půvabných ilustrací a čtyři fiktivní příběhy.

 

Suvenýry TIC BRNO

Suvenýry z Brna sází na originalitu, uměleckou a designovou hodnotu. Nejinak tomu bylo u zbrusu nové kolekce Brněnský drak – legenda se vrací, která ukázala tradiční brněnský symbol ve zcela nové podobě. Jako kráčející kostru. Dominuje jí exkluzivní sada kvalitního porcelánu.

 

Gastroaréna s TIC BRNO

V roce 2018 se brněnské podniky již potřetí nechaly ohodnotit od profesionálů v oboru, gastronovinářů a milovníků dobrého jídla a pití. Stejně tomu bude i letos a vy se v červnu můžete těšit na průvodce Gourmet Brno 2019.

 

Kino a galerie TIC BRNO

Málokdo ví, že provozovatelem Kina Art a čtyř galerií na Radnické 4 je také TIC BRNO. Artové filmy se tak na této adrese potkávají s výstavami současných výtvarných umělců v galerii, která má jako jediná ve městě otevřeno až do 21 hodin. A zadarmo! PF 2019 Milujeme Brno. Jdeme rádi na hranici svých možností, aby se vám v Brně krásně žilo nebo abyste si ho maximálně užili, pokud jste u nás jen na návštěvě. Vítejte!

www.gotobrno.cz
www.ticbrno.cz

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307