Tmavomodrý festival nepatří jen nevidomým a slabozrakým

Již potřicáté se v Brně setkají nevidomé a slabozraké děti a mládež z celé republiky a okolí. Na mezinárodním festivalu se potkávají spolu, i s vámi všemi. Přijďte je podpořit, vyzkoušet si chůzi s bílou holí, ale třeba si i poslepu připravit malou svačinku. Zvaní jste na benefiční Tančírnu pod širým nebem, na zážitkový Tmavomodrý den a naposled také do autobusové kavárny POTMĚ.

Pro Tmavomodrý festival připravují nevidomí a slabozrací řadu vystoupení. Jejich koncerty bývají plné emocí, obav i radosti z vystupování na pódiu před lidmi, tak za nimi na zážitkový Tmavomodrý den určitě přijďte. Na pár okamžiků se zde můžete zahalit do tmy a poznat, jaké překážky překonávají v každodenním životě. Víte třeba, jak nevidomý člověk roztřídí oblečení podle barev, aby se nezapralo? Jak přiřadí ponožky správně podle barev, aby neměl každou ponožku jinou? Na místě bude také sdružení Vodicí pes s oblíbenou ukázkou výcviku psů.

Tmavomodrý den bude zakončen benefičním koncertem skupiny Golden Delicious, kterou baví hrát světové hity po svém, a k tanci jste zváni také na Tančírek pod hvězdným nebem, kde to rozpálí oblíbené DJské duo Malalata.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307