To je Brno III

Je to tu! Již třetí trochu jiný brněnský průvodce je na světě. Je jiný, je autentický. Autentickými průvodci se TIC BRNO chce podělit o jiný pohled na Brno a ukázat návštěvníkům jeho skutečnou, nepřikrášlenou tvář. Jde o výjimečné publikace, které jsou užitečné jak pro ty, kteří se tady zastaví jen na skok,  tak i pro ty, kteří v našem městě žijí.

 

Průvodce TO JE BRNO -. třetí vydání

 

TIC BRNO vydal prvního autentického průvodce To je Brno 1. dubna 2018. Ten vzbudil takový zájem, že rychlostí blesku zmizel z pultů a musel být dotištěn. Brno v něm totiž představili místní obyvatelé, kteří městu dodávají šťávu a charakter, a některé kapitoly byly tak šťavnatě autentické, až byly výbušné. Že se TICko nebojí prezentaci svého města pojmout netradičně a autenticky, dokázal i druhý díl vydaný v roce 2019. Opět přinesl osobitý pohled několika brněnských osobností, jež představily svou verzi brněnské reality.

Na závěr roku 2020 doplnil tyto dva průvodce To je Brno III. Věnuje se brněnskému industriálu. Začíná současnou situací a industriální orientací města na kreativní a technologická odvětví, pak se přesouvá k architektonické a urbanistické stránce tématu, následuje historický exkurz a zlatá éra brněnského textilního průmyslu. Přibližuje také typologii místního obyvatelstva 19. století a spojuje průmyslové dědictví s konkrétními reprezentativními sídly. Na závěr se ohlíží za mizejícími ikonami a jako třešničku na dortu nabízí poučený výlet za město do industriální perly – do Adamova.

 

Koupit průvodce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307