To nejlepší z Brna a okolí výhodně

Turistická karta BRNOPAS nabízí nově nejen to nejlepší z Brna, ale i z jeho okolí. Rozšířila svůj záběr na Jihomoravský kraj a výhodně s ní můžete navštívit například zámek Mikulov nebo Archeopark Pavlov. Přibyly také nová brněnská místa, jako například Golf Kaskáda, Muzeum mučicích nástrojů, Bruno family park, HaDivadlo či věž v kostele sv. Jakuba. Největším lákadlem se jistě stane Slovanská epopej, na kterou díky BRNOPASU můžete dokonce získat akční vstup zdarma.

BRNOPAS vás provede městem Brnem a nově i jeho okolím, doporučí místa a události hodné pozornosti a navíc zajistí zajímavé slevy na vstupném. Tato karta plná výhod se přizpůsobí vašim potřebám. Můžete si vybrat variantu od jednoho do tří dnů s možností přikoupení jízdenky MHD a současně si zvolit nosič – informace lze nahrát na vaši platební kartu nebo na kartu, kterou si půjčíte v některém z infocenter TIC BRNO.

Co konkrétně BRNOPAS nabízí? Jedná se o top turistické cíle a zajímavá místa, jež by neměl minout žádný návštěvník. Výhodné slevy na vstupném a vstupy zdarma jsou pak lákadlem, kterým se těžko odolá. Získat BRNOPAS je velmi jednoduché. On-line nákup zabere pár minut a veškeré potřebné informace najdete na GOtoBRNO.cz. Máte-li raději osobní přístup a chcete-li kartu vlastnit fyzicky, zastavte se v některém z informačních center TIC BRNO nebo v hotelech Jacob Brno a ParkHotel Brno.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307