Tříkrálová hvězda rozzáří Brno

Přivítali jsme nový rok 2021. Věříme, že přinese zklidnění, uzdravení a lásku. V době od 1. do 24. ledna se s radostnou zvěstí a nadějí přidává i tradiční Tříkrálová sbírka. Zapojit se můžete letos poprvé i on-line.

Následovat tříkrálovou kometu znamená věřit na zázraky, které jsou ukryté v dobrých skutcích. Foto: Diecézní charita Brno

Tři králové se vydali za neznámou hvězdou, která zazářila na nebeské obloze. Kometa mudrce z východu přivedla až k právě narozenému Ježíši v Betlémě. Stejně tak i skupinky koledníků se už léta vydávají na cestu za tajemstvím dobrých skutků. Přináší lidem do jejich domovů radost, požehnání i příležitost přispět na potřebné. Jsme rádi, že se nám daří pokračovat ve starodávné tradici a sbírka se stala součástí života mnoha lidí.

Nový rok 2021 znamená pro Tříkrálovou sbírku velkou výzvu. I ve světě zasaženém pandemií chceme přinést tříkrálové poselství každému z vás. Všechny vás proto zveme na charitní web https://dchb.charita.cz/trikralova-sbirka/ a facebookové stránky, kde budou nejčerstvější informace. Připravujeme pro vás i speciální on-line sbírku, dárečky a pozdravy od lidí, kterým pomáháme. Nad akcí převzala záštitu primátorka statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková.

V Brně zahájíme sbírku 2. ledna požehnáním. Těšit se můžete i na Tříkrálový koncert, který 10. ledna jako vždy uvede Česká televize od 18 hodin na ČT1. Setkáte se s moderátory Martinou Kociánovou a Janem Čenským. Na letošním koncertě vystoupí například oblíbená brněnská herečka a zpěvačka Alena Antalová.

Peníze z Tříkrálové sbírky tradičně pomáhají Charitě v péči o nemocné, handicapované, seniory, matky s dětmi v tísni a další sociálně potřebné. V Brně chceme rozšířit služby pro klienty s mentálním a kombinovaným postižením. Rádi bychom vytvořili nové formy pomoci seniorům a podpořili rodiny, které se starají o umírající v domácím prostředí. Myslíme také na konkrétní pomoc lidem prostřednictvím Charitní záchranné sítě. Přispět můžete libovolnou částkou na sbírkový účet 66008822/0800 on-line platbou s variabilním symbolem pro Brno 77706100 nebo dárcovskou SMS ve tvaru DMS KOLEDA 30, 60 nebo 90. Za vaše příspěvky vám budeme velmi vděční.

Děkujeme.

Následovat tříkrálovou kometu znamená věřit na zázraky, které jsou ukryté v dobrých skutcích. Věříme, že právě díky vám rozsvítíme oblohu lidem, kterým dočasně potemněla. Srdečné díky!

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307