Turistický minibus opět vyjíždí do ulic

I v letošním roce je možné poznat Brno a jeho památky v rámci vyhlídkových jízd. Od začátku června pravidelně jezdí turistický minibus, který odjíždí ze zastávky uprostřed náměstí Svobody a jeho trasa trvající dvě hodiny vede okolo čtyř slavných brněnských vil – Löw-Beer, Tugendhat, Jurkovičovy a Stiassni.

Minibus vyjíždí v červnu vždy v sobotu a v neděli v 10.00, 13.00 a v 16.00. O prázdninách a v září lze do minibusu nastoupit i v pátek, v říjnu pak opět jen o víkendech. Letos bude minibus jezdit celkem dvaadvacet týdnů až do posledního říjnového dne. Hlavní trasa vede z náměstí Svobody kolem kostela sv. Jakuba, Mahenova a Janáčkova divadla, parku Lužánky, vily Löw-Beer, z jejíž zahrady je výhled i na vilu Tugendhat, paláce Tivoli, Jurkovičovy vily, hvězdárny a planetária, vily Stiassni, brněnského výstaviště, Mendelova muzea, hradu Špilberk, Moravské galerie a kostela Jana Amose Komenského.

Minibus doveze zájemce i k památkám, které jsou mimo centrum města. Při jízdě doprovodí turisty průvodce, pro zahraniční návštěvníky je připraven audioguide s nahrávkou v anglickém a německém jazyce. Cena za jízdu pro dospělého je 190 Kč. Jízdenky si zájemci mohou zakoupit v informačním centru v Radnické ulici nebo přímo u průvodce těsně před odjezdem.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307