Týden výtvarné kultury, letos podeváté

Neskrývejte se před uměním, umění se před vámi taky neskrývá. Takové je poselství devátého ročníku Týdne výtvarné kultury s mottem „Neskrývej!“. Tématem ročníku je hledání identity ve všech jejích podobách – od identity národní přes uměleckou a genderovou až po identitu jednotlivce nebo místa.

Petr Nikl na TVK8 Foto Jitka Janů

Od 5. do 11. 3. budete mít možnost navštívit přes 50 unikátních umělecky zaměřených akcí v brněnských galeriích Další raritou je, že se bruslí přímo pod jezdeckou sochou markraběte Jošta. Tak si to přijďte ještě užít! Každý den od 10 do 21 hodin. Podrobnosti na www.bruslak.cz. i ve veřejném prostoru. Cílem akce je upozornit obyvatele i návštěvníky města Brna na kvalitní výstavní programy zdejších galerií a skrze doprovodné programy jim nabídnout cestu k výtvarnému umění. Navštívit můžete vernisáže, komentované prohlídky, galerijní animace, výtvarné akce, workshopy, přednášky, performance, videoprojekce a celou řadu vynikajících výstav. Program je sestaven tak, aby uspokojil všechny věkové kategorie.

Slavnostní zahájení proběhne 5. 3. v 18.00 v Domě umění města Brna. Akci spolupořádají Pedagogická fakulta MU a TIC BRNO.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307