Unikátní výstava Bodies Revealed / Odhalená těla v Brně

1. 8. – 30. 11. 2014
nové výstavní prostory Galerie Vlněna, Dornych 40/27, Brno

Výstava odhalující všechna anatomická tajemství lidského těla se v polovině prázdnin vrátila do České republiky a její koncepce slibuje nevšední zážitek i jedinečnou edukativní podívanou. Výstava je unikátní svou velikostí a představuje celotělové exponáty i detailní ukázky jednotlivých orgánů lidského těla.

Bodies

Návštěvníkům je představena přesná funkce svalového aparátu, dýchací, trávicí a nervové soustavy i cévního systému. Všechny exponáty jsou umístěny v rozlehlých sálech. Jednotlivé galerie jsou doplněny velkoplošnými obrazovkami, na kterých 3D animace znázorňují a vysvětlují funkce liského organismu. Samozřejmostí je i přítomnost vyškolených průvodců z řad studentů medicíny, kteří jsou návštěvníkům k dispozici pro odborný výklad jednotlivých dotazů. 

Bodies Revealed má za sebou úspěšné tažení téměř po všech kontinentech. Během celosvětového turné neváhalo zhlédnout unikátní exponáty několik milionů návštěvníků, kteří zatoužili poodkrýt tajemství anatomie lidského organismu.

Výstava je velmi dobrým edukativním prvkem pro širokou veřejnost a zajímavým tipem pro návštěvy školních exkurzí v rámci hodin biologie, jako názornější školní pomůcka, která popisuje všechny detaily fungování lidského těla. 

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307