Únor v Brně ve znamení prázdnin, dalšího pololetí a cestování

Jen co začal nový rok, ten školní už se půlí. Děti čeká týden jarních prázdnin, které si v Brně i okolí mohou užít naplno. I kdyby sněhu nebylo. Nový začátek mohou využít také dospělí, a to v zájmových kroužcích v druhém pololetí. A cestovatelé vyrazí na besedy o různých koutech světa.

Únor v Brně ve znamení prázdnin, dalšího pololetí a cestování

Prožít dětství v Brně je štěstí. Dobrodružství a zážitky jsou na každém rohu, a to platí i pro jarní prázdniny, které pro Brno-město i Brno-venkov vychází na 17.–21. února. Školáci a školačky mohou strávit týden v Zoo Brno, ve Hvězdárně a planetáriu Brno anebo zažít hravý program, který chystá Středisko volného času Lužánky na deseti místech v Brně a okolí. Stát se hercem, filmařem nebo superhrdinou, užít si výlety po okolí, dovádění v aquaparku, JumpParku nebo na Laser Game. S Lužánkami je všechno možné, stačí se přihlásit na příměstské a pobytové tábory na luzanky.cz.

Únor přeje všem, kteří chtějí zkusit něco nového. Sport, tvoření, včelaření, žonglování nebo točení na hrnčířském kruhu? Dali jste si předsevzetí, že vylepšíte cizí jazyk, naučíte se programovat nebo vařit? Ať už si vyberete v Brně jakoukoli taneční školu, jazykový kurz, sportoviště či zajdete do Střediska volného času Lužánky, kde jsou všechny zájmové kroužky pohromadě, právě v druhém pololetí je nejlepší čas začít. Únorové dny si také můžete zkrátit plánováním netradiční dovolené. Inspirujte se přímo u cestovatelů na besedách v Klubu cestovatelů v Králově Poli, Expediční klubovně v centru Brna na Jezuitské nebo v lužáneckém pracovišti Legato v Kohoutovicích.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307