Únorové (filmové) lásky

Čeká nás svátek plný amorů, vkusných hrnků s vyznáním ve všech světových jazycích a samozřejmě romantických filmů. A to si Kino Art přece nemůže nechat ujít. Ale není se čeho bát, kinosál nebude zavalen plyšovými srdíčky ani zahalen mlhou ze zapálených svící s vůní rozkvetlých růží, čeká vás oslava à la Kino Art, tedy filmová!

Únorové (filmové) lásky

Druhý ročník Bloody Valentine, přehlídky filmů o lásce, můžete v Artu navštívit od 12. do 16. února. A protože láska není jen jedna, čeká vás ve všech podobách – ta šťastná i nešťastná, láska mezi klukama, klukama a holkama, láska nevinná i prohnilá. Těšit se můžete i na filmový kvíz. Téma bude romantické, takže pokud jsou vaší parketou filmy o lásce, přijďte se blýsknout svými znalostmi. (A přijďte, i pokud si nejste jisti v kramflecích, ať rozšíříte svoje znalosti a doplníte filmové mezery.) Kvíz nabízíme v Kabinetu na Radnické 4 tentokrát hned ve dvou termínech – 14. a 20. února. Přesto s koupí lístků raději neotálejte...

A na konci měsíce si nenechte ujít speciální projekci v „pitevně“, tedy v aule FaVU VUT na Údolní 53. „Je mi jedno, že se zapíšeme do dějin jako barbaři“ je snímek, jehož název odkazuje na větu, která zazněla na radě ministrů v roce 1941 a zahájila etnické vyhlazování na východní frontě. Na projekci czbude přítomen i autor snímku, známý rumunský režisér Radu Jude, kterého můžete znát jako autora filmu Aferim!

Tak na viděnou 26. února v „pitevně“.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307